We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Friday, 26 October 2012

26 Ekim 2012Galaktik Federasyon Göklerin Gezgini mesajı26:10:2012

Federasyondan selamlar:

Bugün bu yere, bu zamana, bu ana yol açmış olan olayların bir anlatımıyla başlıyoruz. Buradayız ve her zaman bu zamanlarda size yol göstermekteydik. Öyle olması gerektiği için gelecek şeylerin bekleyeni oldunuz. Zaman kaçınılmaz olana daha da yaklaşıyor. Dünyanızda yapacak çok şey var ve bunları yapmak için de çok az zaman var.


Tüm gezegen son zamanlarda aktif hale gelmiş olan ve daha karanlık, daha ağır ve daha düşük titreşimlerin engellerini kaldırmaya imkan verirken, titreşimsel enerjinin daha yüksek formlarını tutacak şekilde davranan bir plazma alanına gömülmüştür. Bir kez dışarı çıktığında geri döndürülemez. Bu gezegeninizin arınmasının son aşamasının başlangıcıdır. Bu alanın operasyonundan etkilenmeyecek yakın bir yörüngede olan uzay istasyonunuz tarafından bunun çok yakında meydana gelmesini engelleyen bir gecikmeye neden olundu. Izgaranın insanlara karşıt etkisi olmaksızın işleme konulabilmesi amacıyla bu yörüngeyi taşımak için bir uzlaşma oldu.

Bu enerji aktive oldukça, günlük işlerinizin üzerinde illuminatinin etkisinin giderek daha az olduğunu göreceksiniz. İlk başta kitleleriniz tarafından algılanabilir olmasa da, bazıları illuminatinin yöntemlerine karşı olarak bilinen bir davranışla “nabız yoklayacaklar” ve böyle yaparken de başka zamanda olması beklenen dirençle karşılaşmayacaklar. Bu gerçekte kimsenin görmediği ya da farkına varmadığı, ancak her zaman mevcut olduğunu bildiği illuminatinin artık ortada değildir ya da eğer hala varsa da yapılan faaliyetlere karşı değildir. Bu bilgi daha çok yaygınlaştıkça, dünyanızda tüm insanlığın iyiliği için daha fazla gelişmeler şekillenmeye başlayacak. Bu olunca,  gelişmek, özgür olmak, keşfetmek gibi tüm arzu ettiğiniz şeylere doğru engelsiz insan yaratımı gelişmelerin artan çığını göreceksiniz ve gerçek konuşulacak ve bulunacak.

Bu kademeli bir ortaya çıkış olacak ve ancak on yıllar sürecek kadar da kademeli değil. İnsanlarınız sizi köle tutmayı isteyenlerin kontrolüyle engellenmemiş bir özgür varoluşa yol açabildiklerini fark ettiği için, görünüşte bir hızla temizlenmiş olacak. Bilim adamları herkesin yararına teknolojiler yarattıkça ve bu şeyleri ana akıma dahil ettikçe ve bunlar onlara sahip olmanızı istemeyenler tarafından hasıraltı edilmedikçe, finansal kurumlar şirketlerin değil, insanların ihtiyaçlarına hizmet ettikçe, politikacılar herkes için adil ve herkesi temsil eden kanunlar yaptıkça, yavaş ancak emin bir şekilde bu yeni dünyanın geliştiğini göreceksiniz.

Bunda bizim rolümüz hemen hemen görülebilir değildi, ancak orada olmuştuk. Gezegeninizin etrafında dönen negatif enerjileri önlemek için ortamı düzenledik. Bencil amaçlar için dünyanızda kamp kurmuş olan diğer dünyalardan negatif grupları çıkarıp attık, gezegeninizde ve etrafında enerji alanlarının transferinin bu önemli zamanı esnasında diğer ırkların buraya gelmesini önledik ve bu süreç boyunca size yol gösterdik, bu nedenle dünyanızda meydana gelen şeyin farkına vardınız, bilgilendiniz ve motive oldunuz.

Bu meseleler geliştikçe ve illuminatinin kontrolü daha da zayıfladıkça, gerçek tarihinizi öğreneceksiniz ve hepiniz için bu umudun mesajından gelen gücü alacaksınız. Gerçekte, hali hazırda bunu görmeye başladınız, çünkü kayıp uygarlıkların keşifleri medyanızda yer almaya başlıyor. Ve bunların tümü bir insan olarak kafanıza dank ettikçe ve hem dünyanızda hem de tüm evren boyunca daha büyük resmin farkında oldukça, yolculuğunuz için sevgi ve saygı içinde kollarınızı açarak geleceksiniz. Süreç başladı ve sizin tarafınızda çok fazla şeyin olduğun izlemekteyiz.

Bu şeylerin sonuca ulaşmasını görenlerin bir topluluğundan daha keyifli ne olabilir. Ve yukarıya bakmanızı söylüyoruz ve biz karşılıklı sevgi ve saygı içinde sizinle orada olacağız. Müşterek yolculuğumuz bize çok fazla neşe vermiştir.

Barış içinde olun.


Kanal: Wanderer of the Sky

Çeviri: BDost
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit