We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 21 June 2012

21.06.2012


The Galactic Federation through Wanderer of the Skies21:06:2012


Federasyondan selamlar:

Federasyondan selamlar: Bugün dünyanızda Illuminati'nin tutuklanması ve finansal sistemlerinizin yeniden yapılanmasına odaklanmış kolektif düşüncelerinizle gelişen büyük umut var. Bunlar planlandığı gibi gidiyor. Tüm bunlar dünyanız çapında ve orkestral tutumla yürüyor ve eğer planların stratejik gelişmişliklerini ve derinliklerini bilseydiniz bu sizi şaşkına çevirirdi. Sizinle, önümüzdeki haftalarda sonuçlanacak ve halihazırda başlamış gelişmeleri, bu eylemleri tehlikeye atmayacak şekilde konuşmak için buradayız.Sizin bir süredir takip ettiğiniz ama bunlarla titreşimde olmayan diğerlerini de etkileyecek tüm dünyanızı saracak büyük bilgi hareketine hazırlıklı olun. Bu, tüm süreç boyunca uykuda olan bireylerin bir sonraki, ve günümüze kadar ki en büyük kitlesel uyanışı olacak. Bu bilgi yeni yeni İlluminati kontrolünden bahsetmeye başlamış medya da dahil pek çok kaynaktan gelecek. Gerçekler direnç gösterenleri sarıyor ve hep bu bilgilerin "dışarı çıkmasını" isteyenler artık bu eylemlerini karşıtlık görmeden yerine getirebiliyorlar. Bu sızıntılar şimdi bilgi sellerine dönüşüyor, ardından da sizi ifşaate götürecek.

Elbette ki yakında haber olmuş roket fırlatmasında parmağımız var ve şimdi gözden kaçırılamayacak kadar açıktır ki dünyadaki eylemlerimize askeri operasyonlarla misilleme işe yaramaz. Korku tüccarlığı çoğunun nükleer silahlar ve bunların terörist aktivitelerce kullanılması potansiyeline odaklanmalarına sebep olsa da size daha önce de söylediğimiz gibi tekrar söylüyoruz, korkacak hiçbir şey yok.

İzlanda ulusunuz her zaman gezegenin iyiliği için, finansal stratejilerin bir tür test merkezi olarak kullanıla gelmiştir. Bu açıdan, bu sürecin takibi akıllıca olurdu. Çünkü oldukça kısa zaman içinde bu diğer tüm ulusların da kaderi olacak. Size hep önerdiğimiz gibi, böyle bir atılım hiçbir zaman dünyanın büyük güçleri ya da uluslarından çıkmazdı, ancak bu gelişmeler domino etkisine başladıktan sonra onların da hemen arkadan takip ettiklerini göreceksiniz.

Kuşku zamanı bitmiştir. Umut zamanı başlamıştır. Şimdi herkesçe aşikâr ve gözlemlenebilir gerçek değişimi görmeye başlayacaksınız. Bu olaylar başınızı döndürücü bir hızla gelecek. Şimdi başlangıcın başlangıcı için sıkı tutunun. Ve bu değişimler geldiğinde Gaia da sizin sevgi ve umudunuza cevap verecek. O şimdiden herkese fayda getirecek değişiklikleri yapıyor. Bu değişimler devam ettikçe, hayatı minimum derecede etkileyecek birkaç güçlü deprem daha bekleniyor.

Biz sonsuza dek sizinleyiz, ailemiz. Tekrar bir araya gelişimizi, sizinle sevgimizi ve geleceğe yönelik heyecanımızı paylaşacağımız günü iple çekiyoruz.

Huzur içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Sky

Çeviri: Emreskopi
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit