We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, 20 November 2011

19:11:2011


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies
19.11.2011
Federasyondan selamlar:

Bugün sizinle dünyanızda açığa çıkmakta olan ifşaat planını konuşacağız. Düzeninizin iki lideri, ki onlar tüm anahtar operasyonların kontrol grubu ve ifşaatı baltalamaya çalışanlardır, artık teslim oldular. Onlar Illuminati'nin ifşaat senaryosuyla ilgili planlarını yürütmede yetkileri verdiği kişilerdi. Artık Illuminati'nin onlara ulaşamayacağı güvenli alanlara taşındılar. Etkin şekilde ve kimseye zarar gelmeden etkisizleştirildiler.Hatırlamalısınız ki gezegeninizde çalışan iki ayrı grup var. Birisi dünya dışından gelmiş olan varlıklar. Bunlar yüksek pozisyonlardaki kendi ırkınızdan güvendiğiniz, kıskançlık ve güçle bozulmuş olan, sizi kontrol eden varlıklar. Diğerleri ise itaat eden, tamamen karanlığın hizmetine kendini adamış olan tamamen sizin kendi insanınız. Biz dünya dışı kökenli etkiyle daha önce olduğu gibi ilgileneceğiz. Buna çok uzun zamandır çalıştırdıkları denizaltı teşkilatlarının yok edilmesi de dahil. Zaman geldiğinde kendi dünyanızdan ve kendi türünüzden olanlarla adaleti bulmanız size bağlı. Sistemleriniz buna imkan sağlayacak. Bu sürecin zulüm değil, insaniyet ve faydayla sonuçlanacağı konusunda kesiniz. Aksi durum gereksiz enerji kaybı ve karanlığa hizmet ederdi.


İlahi plan yürümektedir. Geldiğimizde, bizden dünyanızın insanlarına ileteceğimiz bir mesajı bekleyebilirsiniz. Mesaj tüm kurum ve kuruluşlarınızı atlayarak filtrelenmeden ve değişmeden dünyanın tüm insanlarına doğrudan ulaşacak. Size şöyle diyeceğiz: Dünya insanları. Korkmayın çünkü barışla geliyoruz. Önümüzdeki günlerde bizimle buluşabilir olacaksınız. Şimdilik, panik olmamanızı ve bizden korkmamanızı rica ediyoruz. Bu evrenin her yerinden ve daha da uzaklarından yaklaşmakta olan günlerin yardımı için geliyoruz. Sizi ele geçirmeye, sizi köleleştirmeye ya da kontrol etmeye gelmiyoruz. Efendilere(sahiplere) sahip olma günleri artık bitti. Özgürsünüz. Bu özgürlüğün gelişini gözetmek için geldik ve size sadece sevgi ve barış diliyoruz. Size sizin gerçek tarihinizi, kim olduğunuzla ilgili mozaiği, bu hale nasıl geldiğinizi, sizden bunca zamandır neler saklandığını anlatmak için burdayız. Biz sizin aileniziz ve sizinle tek halk gibi yeniden birleşmeyi diliyoruz. Yaklaşan günlerde liderleriniz, dünyada sizin doğmanızdan bile önce bizim varlığımız olduğuna dair sizi bilgilendirecekler. Biz sizin kozmik vatandaşlar olmanızı ve bizlerle yıldızları gezmenizi diliyoruz. Gelişme zamanınız geldi ve onunla birlikte büyük sorumluluk ve yardım teklifimiz de.


Bu bizle insan ırkınızın konuşmasını başlatacak. Vakit geldiğinde, bu mesaj herkese, her nerede olursa olsun ulaşacak. Zamanı size kalmış. Ama sonrası planlar hazır ve yerli yerinde, saat gibi işleyecek. Sizle aramızdaki zaman farkı her dakika giderek azalıyor ve biz hep sizinleyiz. Bu sürece olan inancınızın ve bizim süreci ilerletmedeki çabamıza olan güveninizin kırıldığını hissedebiliyoruz. Sizi hüsrana uğratmayacağız. Siz de kendinizi hüsrana uğratmayın.


Siz gerçekten harika ve güçlü ruhsal varlıklarsınız. Bu bilgiyi yaşama zamanınız geldi. Size bizden hediye olarak coşku, sevgi ve yürekten barış getiriyoruz. Bu süreçteki sonraki aşama için hazırlıklı olun çünkü bu size dayanıyor.


Huzur içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Skies

Çeviri:  BDost  / Emreskopi Dear Readers,

 We are looking for new translators English-Romanian and  English-Indonesian for Wanderer’s messages. 
We are a team of translators from all over the world (more than 130 people for 27 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to one of the Coordinators of this team, 
and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.


No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit