We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, 4 December 2011

04.12.2011


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies
04.12.2011Federasyondan selamlar:

İnsanlığınızın durumunu son bir kez tartışmak için toplanmış bulunuyoruz. Kendiniz gibi, bizim de mükemmel olmadığımızı biliyorsunuz. Bizler Tanrı değiliz. Zaman zaman insani duygu ve düşüncelerinizi anlamakta güçlük çekiyoruz. Yine de onları hissediyoruz. Hayal kırıklıklarınızı biliyoruz; bizim için de öyleler. Sizi bu uçuruma yönlendirmiş olan hayal kırıklığınıza, kızgınlığınıza ve yüz çevirmenize nasıl yaklaşabileceğimizi tartıştık. Kolay olmayan çözümlere ulaştık. Bu nedenle en iyi yaklaşımın, şimdi ve gelecekte kendinizi nerede görmek istediğinizi çözümlemenize fırsat vermek olduğu sonucuna vardık. Zihniyetiniz sahip olduğunuz şeydir ve bunu değiştirmek için bizim yapabildiğimiz ya da yapacağımız hiçbir şey yoktur. Kararlarınız kendinizin olmalıdır.

Bizim hakkımızdaki düşüncelerinize, duygularınıza ve hislerinize bakmaksızın geleceğiz. Bu bizim sizinle değil, ilahi planla anlaşmamızın bir parçasıdır. Bırakıp gidemeyeceğimiz bir anlaşmamız var. Sizden farklı olarak, biz bir çağrıya karşılık özgür seçim imkanını denemeyiz. Bu bize ilahi kaynakla bağlantı karşılığı verilmiştir. Varlığın daha yüksek bir düzeyinin emridir. Ne olursa olsun geleceğiz. Bu kadar.

Aranızda uzun zamandır tartışmakta olduğumuz her şeye yüz çevirmeye ve dalga geçmeye karar vermiş olanlarınız var. Bazılarınız bunu hayatını kazanma, faturaları ödeme, yeme, içme ve sosyalleşme gibi günlük yaşamın gerçek dünyasında var olanlarla karşılaştırıldığında, inanmak için seçtiği şey konusunda “utanç” hissetmeye karşı “alternatif bir önlem” olarak yaparsınız. Buna karşılık, biz dal üstünde duruyoruz ve arkasında durduğumuz şey sizi deli kategorisine sokuyor. Bu damganın farkındayız ve uzun zamandır, yalnızca inancınız için bu sorumluluğu taşımaya gönüllü olmanızdan dolayı sizi takdir ettik. Büyük bir çoğunluğunuz bizimle hiç iletişim kurmadınız, gemilerimizi görmediniz, bunun doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu bilme yolunuz da yoktu ama sadece inancınızdı varolan. Sadece son zamanlarda başınız yerine kalbinizden görebilme yeteneğinizi fark etmekteydiniz.

Şimdi biz de kendi kavşağımıza geldik. Bizim ilahi misyonumuz realitenin uçurumunun kenarında duruyor. Uzun zamandır kullandığımız sözlerin sizi neden hayal kırıklığına uğratmış olduğunu anlıyoruz. Size bunların söylememizin nedeni titreşim frekanslarınızı yükseltmektir. Çünkü bu şekilde sizinle kişisel olarak iletişim kurmamız çok kolaylaşıyor. Aksi halde yoğunluğunuz bizim kabul etmemiz için çok zor. Bu size karşı işin “üstesinden gelemeyeceğimizden” değil, küçük bir ölçekte de olsa odaklanmamış düşünceler ve negatifliğinizin farkında olmanın bizim için acı verici olmasındandır. Daha yüksek boyutsal varlığın sevgisi böyledir. Size bunu açıklamaya çalıştık, ama siz bunu üçüncü boyutun yöntemiyle almayı tercih ettiniz ve bu da size bu düzeydeki bir zorlukta doğru resmi veremez.

Bilinçteki kitlesel değişimleri ve yaşamınızın bütün yönlerinde değişimi “aniden inip” sihirli bir değnek sallayacakmışız gibi görmenizde sorun var. Değişimler kademelidir ve bazen görülmesi güçtür. Ancak onlar her zaman, hatta siz bu sözleri okurken bile etrafınızda devam etmektedirler. Niyet ettiğimiz şey sizinle hakkında konuştuğumuz değişikliklerdir. Onları küçük dozlarda arayın; böylece kendinizi pek hayal kırıklığına uğramış bulmazsınız.

Sizi temin ederiz, birlikte olan zamanımız gelmektedir. İlkeleriniz ve görüşlerinizden vazgeçmeyin. Ve bilin ki biz, ortak birliğimize olan sevgi ve şükranlarımızla sizinleyiz.

Barış içinde olun.Channeler: Wanderer of the Skies
Çeviri:  BDost  / Emreskopi Dear Readers,

 We are looking for new translators English-Romanian and  English-Indonesian for Wanderer’s messages. 
We are a team of translators from all over the world (more than 130 people for 27 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to one of the Coordinators of this team, 
and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.


No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit