We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 4 January 2012

04.01.2012


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies
04.01.2011Federasyondan selamlar:

Bugün, söylendiği gibi, Dünya’nızda çok fazla şey dönüyor. Gözünüzü açık tutun. Çünkü ışıktan yana gibi görünenler öyle olmayabilirler ve İlluminatiye hizmet ediyor görünenler de sizi şaşırtabilirler. Korumamızı, bu zamanda korunmaya en çok ihtiyacı olanlara yaydık ve İlluminatinin uygarlığınızın beşiğinde büyük bir çatışma başlatma çabalarını durdurduk. Planların kaçınılmaz olana doğru ilerlemesi gerektiğinden, bunun meydana gelmesine izin veremezdik.


Bugün, ışık işçilerinizin güncel olarak uğraştığı çeşitli sorunlara en iyi yaklaşımın nasıl olabileceği konusundaki görüşlerini almak için federasyonun çeşitli grupları yoluyla bağlantı kurduğumuz insanları konseyimize getirdik. Onlar bize bilgilerini ve düşüncelerini sundular ve biz de bunları geniş kapsamlı planımıza uyarladık.

Politikadaki liderlerinizin çoğu, öyle yönlendirildikleri için, hala “kıyamet” ortaya çıkacağı zaman “gemide bir bilet” sahibi olacakları gibi yanlış bir düşünceye sahipler. Kendi tapınakları yıkılmış olduğu konusunda onları kimse bilgilendirmemiştir; öyle ki, kendi eylemlerinin sonuçlarının kişisel olacağından habersiz, keyifli bir şekilde aileleriyle yıkıcı yasaları geçirmeye devam ediyorlar. Onlar yanlış bir şekilde, gidecekleri bir yerleri olacağına inanıyorlar. Kitlelerle birlikte acı çekeceklerinin farkına vardıkları zaman, bu konuda çevirdikleri dolaplar konusundaki şaşkınlık, onu yaratanlara geri dönecek ve bu üstün insanlarla başlattıkları yanlışların birçoğunun bozuluşunu görecekler.

Dünya’nız üzerinde sergilenen oyunların yoğunluğu gelecek aylarda katlanarak artacaktır. Bugün olağanüstü bir keşif olduğunu düşündüğünüz şey, hem olayların büyüklüğü hem de sonuçlarının yoğunluğu açısından gelecekte meydana geleceklerle karşılaştırıldığında çok önemsiz kalacaktır. Şeyler, alternatifsiz bir yolla ve tamamen plana uygun olarak çözülüp dağılmaktadır.

Hala kendi aramızda ifşaat ile sizin kullanımınıza sunulacak çeşitli teknolojileri ve bunların ortaya çıkarılma sırasını tartışıyoruz. Bu bazılarınıza küçük bir mesele gibi görünürken, gerçekte sahip olduğumuz teknolojilerin karşılıklı bağlantılı oluşu ve nihayetinde sizi nasıl etkileyeceğini anlamak önemlidir. Işınlanma araçlarını ya da bunlarla bağlantılı kopyalama/çoğaltma makinelerini ortaya çıkarmadan önce, sizin “Akaşik kayıtlar” adını verdiğinize şeye erişim sağlayan teknolojileri ortaya çıkarmak bizim için küçük bir mesele değildir. Size daha önce birçok defalar söylediğimiz gibi, sizin için planlanan şey en küçük ayrıntıyla bile kötülenebilir. Bu nedenle, çok büyük bir kısmı yalnızca ifşaattan sonra görünür olacaktır.

Size ruhlarınızı yükseltmenizi, ışık ve neşe içinde olmanızı, bu duyguların tümüne lâyık olduğunuz için söylüyoruz. Boyutsal realitenizin sizi götürdüğü en karanlık yerlerden kendinizi kurtarma yeteneğinize daima hayranlık ve saygı duyuyoruz. Bizim aramızda statünüzün değeri ustalıktır. Siz bize göre ayrıcalıklısınız. Bu bakımdan, alçak gönüllülüğünüz nedeniyle size çekici geliyoruz. Kaçınılmaz olandan önceki bu son anları beklerken, size sevgi ve neşe diliyoruz.

Barış içinde olun.Channeler: Wanderer of the Skies
Çeviri:  BDost  / Emreskopi 


No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit