We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 12 January 2012

12.01.2012


The Galactic Federation through Wanderer of the Skies


12.01.2011


Federasyondan selamlar:

Meydana gelmek zorunda olan şey şimdi Dünya hükümetlerinizin en yüksek düzeylerinde, kapalı kapılar ardında ve Dünya'daki diğer hükümetler için de temsilciler aracılığıyla tartışılmaktadır. Kaçınılmaz olana yaklaşıldıkça liderleriniz gezegeninizin her yerini kaplayan ifşaat hareketinin durdurulamayacağının farkında varıyorlar. O’nlar ya bu hareketle süpürülüp atılacaklarını ya da dizginleri ele alıp ifşaatı kendileri yapmaya karar vermeleri gerektiğini biliyorlar. Ortak paydalarında bile kendi aralarında savaşırlarken bu konularda kafalarını toplayamamaları bizi bile şaşırtıyor. Zaman geldiğinde, bazıları kaçınılmaz olarak vazgeçer ve süreç yine başa döner. Yapılması gereken şey için, eğer kendi insanlarınızca yapılmazsa diye arkaplanda bekliyoruz.

Size bu yakınlarda, sıfır noktası enerji sistemleri adını verdiğiniz alandaki “yeni” bilimsel gelişmelerden haberler gelecek. Teorik olarak tüyo verilecek ancak gerçekte, o uzun zaman önce yaratılmış gerçek bir enerji cihazının işleyen modelidir ve ancak şimdi ortaya çıkarılmaktadır. Patent koruma konusundaki yasal alanınızda ilginç gelişmeler olacaktır. Dönüm noktası olacak bu “haber”, insanlar üzerinde nasıl bir ifşaat etkisi yaratacağı bakımından iktidardakiler tarafından dikkatle gözlenecektir.

İngiltere Kraliçesi İlluminati’ye bağlı bir grup üzerindeki kontrolünü müttefiklerimizin “danışmanlık” haklarına sahip oldukları bir gruba devretmiştir. Uzun vadede bu durum, bu grubun ifşaatı gerçekleştirmek için zorunlu değişikliklere ve kabalın insanlar üzerindeki etkisinin ortadan kaldırılmasına karşı çok daha makul olacakları anlamına gelir. Bu, aylardır her yerde konumlandıktan sonra ortaya çıkan, müzakere ederek sonuca bağlanmış bir “barıştır”. Biz bunu, kaçınılmaza doğru giden yolda bir engelin daha başarıyla ortadan kaldırılması olarak görüyoruz.

Son zamanlarda görünmelerde biraz azalma dikkatinizi çekmiş olacak. Yinede haberlerinize konu olan bu görünmeler çok daha dikkat çekici bir yapıda olmuştur. Bu değişmek üzeredir. Şimdi biz gemilerimizin size açık olmasının çok daha belirgin olacağı, ifşaat sürecinin diğer aşamasındayız.

Son zamanlarda Federasyonun tüm gruplarının bir ana toplantısı yapıldı. Bu yalnızca sayısı bakımından değil aynı zamanda önemi bakımından da çok büyük bir olaydı. Bu, ifşaatın politik, sosyal, dini, duygusal, zihinsel ve fiziksel sonuçlarını kapsayan, yaklaşan olayların her ayrıntısını elden geçirmek için tüm katılanların son hazırlık toplantısıydı. Bu toplantı büyük ana gemilerimizden birinde, sizin inşaa anlayışınızı gölgede bırakacak kadar büyük, yaşayan bir makinede yapıldı. Her ne kadar fiziki mekânlar önemsiz olup, konuları çoğu zaman telepatik olarak tartışsak da, bazen üstünde çalıştığımız konuları daha iyi çözmek için fiziksel olarak toplanırız. Bu temsil edenler arasında Dünya insanları da vardı. O’nların yaklaşan olaylar hakkında görüşleri alındı ve bu görüşler en yüksek derecede ele alındı.

Yıllardır birçok aksaklıklarla kuşatılmış olmanıza rağmen, biz gelecek aylarda olacakların ve hepimizi bekleyen sürprizin beklentisiyle heyecanlıyız. Yaşamak için seçtiğiniz bu zamanı ve gerçeğe uyanışınızın heyecanını kendinize hissettirin. Düşünceleriniz gerçeğin kıvılcımları olacak dalgaları yaratacaktır ve bu gerçek size güçlü bir şekilde geri dönecektir.

Barış içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Sky

Çeviri: BDost / Emreskopi
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit