We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Saturday, 18 February 2012

18.02.2012


The Galactic Federation through Wanderer of the Skies


February 18, 2012


Federasyondan selamlar:

Bugün, realitenizin her düzeyinde meydana gelmekte olan bir hızlanmayı konuşacağız. Bu siz öyle olduğuna inandığınız için zamanın “hızlanması” değildir. Bazen, bu zamanın kendisinin “realitesi” değil, algılamanızın bir şeklidir. Biz daha çok dünyanızın realite yapılarının altında yatan her şeyin hızlanmasından söz ediyoruz.

Uzayınızda büyük gürültüler duyulmaktadır. Bunlar gerçektir, olmaktadırlar ve onlar bu hızlanma sürecinin

bir parçasıdırlar. Bunlar yetkililer için fazlasıyla açık olmaktadır, ki onların zaman teknolojilerinde gördükleri her şey bunun çevresinde bir realite haline gelmektedir. Bu gürültüler sabırsızlıkla beklediğiniz nihai değişiklikleri getirecek olan sürece doğru ilerlemelerin başka bir düzeyidirler. Ancak bu değişiklikler büyük bir kuantum sıçramayı getirmeyecekler. Bunlar kademeli, ancak kaçınılmaz olacaklar.

Hızlanma aynı zamanda, realitenizde her düzeyde gerçekleşen iletişim yolunu etkileyecektir. Giderek daha fazla hissedeceksiniz ve söylemek istediklerinizi iletmek için konuşmaya daha az ihtiyaç duyacaksınız. İletişimlerinizde sizi destekleyen teknolojilerinizin kendileri de değişime uğramaktadır. Küreniz etrafında radyo dalgaları ile iletilen haberleşme teknolojinizi etkileyecek bir başka “atılım” duyurulacaktır.

Fiziksel realitenizdeki yaratım da hızlanmadan etkilenmektedir. Düşünce formunun yaratımı ile onun üçüncü boyutsal realitedeki gösterimi daha kısa olacaktır, öyle ki çok daha etkili bir ölçekte bu niyetleri şimdi meydana getirebileceksiniz. Bunlar, gününüzün yaklaştığı daha yüksek boyutlu varoluşun yararlarından bazılarıdır.

Bu değişiklikler realitenize yerleştikçe ve kolektif zihin yapınız “doğal” ve “günlük” olaylar olarak onlara ayarlandıkça, bizim ifşaat sürecimiz de başlayabilir. Bu şeylerin gerçekleşmesi için birçok şeyin ortaya çıkması gerekmektedir. Biz kendimizi ifşaat planındaki stratejimizin bir sonraki aşamasına hazırlamaktayız. Burada ifade ettiğimizden çok daha fazla şey gereklidir. Ayrıca varoluşumuza, geçmişte alışkın olduğunuzdan çok daha kişisel bir yaklaşım bekleyebilirsiniz. Kalanı da kendi kendine gelişecektir.

Finansal pazarlarda, ilk başta takip ettiğiniz şeylerle ilişkili gibi görünmeyecek büyük bir duyuru bekleyin. Nihai olarak gelecek aylar için norm haline gelecek olan bir ardışık olaylar dizisi içinde, realitenizin önemli alanlarında birçok değişikliklerin ilkini başlatacek müjdeleyici bir nida, bir ses çıkacak.

Her zaman kalbinizi ve sevginizi ön planda tutun. Onları ileriye doğru taşıyın. Böylece onlar, bu sıkıcı ve bunaltıcı zamanlar boyunca sizi korumak ve desteklemek için size geri dönecekler. Her zaman hepinize ve yeteneklerinize hayranlık ve saygı içinde olmayı sürdürüyoruz. Ancak bir düşünce kadar uzaktayız.

Barış içinde olun.

Kanal: Wanderer of the Sky

Çeviri: BDost / Emreskopi
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit