We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 15 March 2012

14:03:2012


The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14:O3:2012


Federasyondan selamlar:

Gezegeninizde bugün ortaya çıkmakta olan şeyler hakkında çok fazla şey söylenebilir. Size bu yaklaşan olaylar ve onların nasıl hızlı bir şekilde ve ardı ardına geleceğinden bahsediyoruz. Meydana gelecek olan şeylerin domino etkisini şimdi görmeye başlamaktasınız.

Kısaca, birçok ülkenin liderleri gizli bir şekilde, yakın geçmişte bu bireyler ve onların ulusal çıkarları tarafından daha acil olduğu düşünülen diğer sorunlar ve olaylarla ilgilenmek için hasıraltı edilmiş olan ifşaat konusunu tartışmak üzere toplanacaklar. Şimdi ifşaat yine gündemdedir ve bu, katılımcılar arasında daha hararetli bir şekilde tartışılacaktır. Ancak biz bu eylemlerin herhangi bir gelişmeyle sonuçlanacağını düşünmüyoruz, çünkü geçmişte de Onların ayak sürüdüğünü gördük. Çeşitli endişe konuları onları bir kez daha masaya getirmiştir.

Bu konulardan biri bilim adamlarınız tarafından açıklanamayan, güneşin içindeki ve etrafındaki anomalilerin keşfidir. Otoritelerde, bunun Federasyon’un dünyevi işlere doğrudan müdahalesinin işareti olduğuna inanılır, bu yüzden konu yeniden gündeme gelmekte.

Meydana gelmiş olan diğer sorun da federasyon tarafından üçüncü dünya ülkeleriyle yapılan doğrudan temasın İlluminati’de yarattığı büyük endişedir. Onlar bunu güç dengesinde büyük bir kayma olarak görürler ve finansal pazarlarda güç ve pozisyonlarının kaybıyla ilişkilendirirler. Tüm küreden güçlü ve yüksek şekilde örgütlenmiş bir karşıtlığın öfkesinin onlara karşı toplanması, kendi dünya hükümetini yaratmak üzere “son oyun”larını kurmaya çalışanları şaşkınlığa düşürmektedir.

Önümüzdeki bu günlerde çok daha fazla ve büyük domino taşının artan hızla düşüşünü dört gözle beklemelisiniz. Şimdiden, finansal cephede meydana gelen şansın geri dönüşünü görmeye başlamaktasınız. Bunu hızla, birçoğunun suçlarını ödemeye başlayacağı ve çok daha fazlasının açık, dürüst ve araştırmacı haberlere döneceği medya izleyecektir. Bunu da sırayla, politik liderlerinizin “temiz meclis” hareketi ve rollerini toplumun hizmetkarları olarak düzeltmek üzere hükümetlerinizde bilinçli olarak uyanmaya başlamış olanların bir adım öne çıkması izleyecektir.

Bu adaletin duyulacağı ve umutsuzluğun bir kenara atılacağı bir zamandır. Dönüşüyorsunuz ve bu görülmeye değer bir manzaradır. Bu sürece tam bir şaşkınlık içinde bakıyoruz. Tüm evrenin ve herkesin yararına gelmekte olan şeyden dolayı heyecanımızı frenleyemeyiz.

Varlığımızın size daha kesin bir delili işlerdedir ve gelecek haftalarda bu konuda çok daha fazlası ortaya çıkarılacaktır. Kesinlikle, kürenin etrafında artan görünmeleri bekleyebilirsiniz. Son günlerde bu bölgelerle doğrudan iletişimimiz olduğu için, planın bir parçası olarak belirli üçüncü dünya ülkelerine yoğunlaşıyoruz. Şimdi, ifşaat sürecinde bir fark yaratabilecek bu ülkelere dikkatimizi tekrar yöneltiyoruz. Büyük ve ilham veren görünmelerin artan sıklıkla meydana gelmesini bekleyin.

Bu heyecan verici zamanlarda, her zamankinden daha fazla sizinleyiz. Bu, onun için ömürler sürdüğünüz, en ince ayrıntılarına kadar planladığınız ve şimdi yaşamakta olduğunuz şeydir. Bu sizin böyle hakedilmiş kendi hakkınızdır. Sevgiyle, saygıyla ve inanılmaz yeteneklerinizin haşmetiyle sizinleyiz.


Barış içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Sky

Çeviri: BDost / Emreskopi
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit