We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 18 April 2012

25:03:2012


The Galactic Federation through Wanderer of the Skies25:03:2012


Federasyondan selamlar:

Dünyanızın yükseliş süreciyle hizalanmaya getirecek olan süregelen değişiklikler olacağını söyleyerek başlayalım. Gaia yaratıcıya hazır olduğu mesajını göndermiştir. O ve biz, yanıtı heyecanla beklemekteyiz. Bu küçük bir mesele değil. Yaratıcıdan gelen yanıt ifşaata doğru ilerlememize izin veren “yeşil ışık” olabilir. Böylece nasıl ve ne zaman ilerleyeceğimiz hakkındaki sözü beklediğimiz bu zamanda, kalplerimiz yaratıcıya doğru döndü.


Gaia’dan gelen bu mesaj sonraki adım için hazırlandığı ve ilerlemeye gönüllü olduğu güvencesidir. Bu aynı zamanda ondan besin alan tüm canlı varlıkların bu sonraki aşamaya makul bir şekilde hazırlandığı “değerlendirmesi”dir. Yaratıcının böyle bir pozisyonu yapılabilir görmemesi hariç, bu değerleme çok önemlidir. Bu nedenle, kolektif olarak sürecin çok önemli bir aşamasına, geçtik ve bizi önümüzdeki başarı şansının coşkusuna son veremeyeceğimizi bir aşamaya getiren bir aşamaya geldik.

Bu süreci sürüncemede kalmış gören ve asla her şeyden önde olmak anlamına gelmeyen bir delil olarak bunu kullananların bir vazgeçmesi olmuştur. Bu yaratıcının yanıtı üzerine değişecektir ve biz makul olarak zamanın geldiğine inanmaktan dolayı heyecanlıyız. Federasyondan kozmostaki tüm sistemlere çağrı gönderilmiştir ve şimdi ziyaretçilerin daha büyük bir sayısı bile faaliyetlerde bu sonraki aşamayı gözlemek için bu yolu kullanmaktadır. Bu bakımdan, daha çok boyutsal varlıkların gelecek haftalarda gelecekleri için, diğer “Norveç spirali” nin ortaya çıkacağını bekleyebilirsiniz.


Şimdi bu günlerde ve önümüzdeki haftalarda birçok ilginç şey planlanmıştır. Dünyanızdaki hükümetlerde ve medyanızda, finansal kurumlarınız üzerideki vurguyla değişiklikler devam edeceği için, şimdiye kadar, odada 800 tonluk bir goril olduğunu açık olarak tartışmaya daha çok gönüllülük göreceksiniz. Politikacılar ve medya mensuplarının İlluminati ve onların dünyanızdaki rolü konuşmaya başladıkları ve insanlarınız için dünyayı geri getirmek için ne yapılması gerektiği hakkında açık olarak konuşmaya başladıkları demeçleri duyacaksınız.


En derin yer altı mağaralarına ilgi duyan kitlelere açıklanacak yeni bir “keşif” Agarthalılar olarak adlandırdığınız varlıkları kapsayan bir dünyaya açılan kapıların birinde bir bilgi sızıntısı bulunmuştur. Eğer ihtiyaç olursa, bu varlıkların ve onların rolleri hakkında burada gelecekte açıklamalar için zemini hazırlayacağız.


Bu meseleler geliştikçe, bu meselelerin şimdi size açıklayamadığımız çok daha büyük bir planla bağlantılı olan özel bir nedenle, özel bir emirle yapılacaklarını unutmayın. Ancak bu parçalar yerine getirildikçe, kendi kendine uygulanacaklardır. Ve domino taşları düştüğü zaman, rolünüz hakkında herhangi bir şüpheye düşmeksizin, hızlı bir şekilde düşecekler. O zaman tahminler anlaşılmaz, karmakarışık olmayacak.


Zihninizi sakin tutun ki, sizinle konuşabilelim. Kalplerinizi açık ki, birbirinizi duyabilin. Anda kalın ve davetinizde cesur olmaya devam edin. Sizinleyiz ve Siziz.

Barış içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Sky

Çeviri: Belkis
   

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit