We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 22 September 2011

September 18. 2011


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies


September 18, 2011
Federasyondan selamlar:


Şimdi size insan tarihinin en büyük olayının ön bildirimini sunuyoruz. Şu anda çok uzun zamandır bahsettiğimiz ve bizim de bir o kadar zamandır üzerinde çalıştığımız bu değişiklikleri yaşamak üzeresiniz. Bu değişimler, İfşaat sonrası gerçekleşecek olaylar fırtınası ve gün yüzüne çıkacak gerçekler kimileri için kayıp olacak. Diğerlerine ise fayda olarak hizmet edecek. İfşaatı takip eden günler ve haftalarda kendinizi ne derece hazır hissederseniz hissedin, başkalarına imkânlarınızın el verdiği ölçüde yardım etmeyi unutmayın.


Hep söylediğimiz gibi İfşaat, sizi insan türünün ilerlemesine ve galaktik vatandaşlığa, sonrasında da sizi Yükselişinize götürecek öncü bir olaydır. Bilinçteki bu sıçrama çok uzun zamandır kozmosda büyük heyecanla beklenen harikulade bir olaydır.


Devletlerinizin ve küresel ekonomideki parasal sisteminizin yeniden yapılanmasıyla ilgili planlar açığa çıktığında bile büyük bir duyuru beklemeyin. Bu önemsiz birşeymiş ve bir tür iş-yapma biçimiymiş gibi görünecek. Bu gerçek anlamda dünya değiştirici olay medyanızca pek çoğuna hissettirmeden ve ekonomik krizle baş etmenin bir başka yoluymuş gibi geçiştirilecek. Bu, tasarım gereğidir. Zihinlerinizde daha fazla kargaşa yaratmak(varlığımızın size duyurulmasının da getireceği sonuçlarla birlikte) taşıyabileceğinizden fazlası olurdu. Daha ziyade, biz bu sessiz taktiği değişimlerin tatbiki açısından daha etkili ve elverişli buluyoruz.


Bu değişimlerden hemen sonra, ki bir kısmı zaten gerçekleşmekte, daha resmi bir duyuru olacak. Geçmişte bahsettiğimiz gibi ifşaatın getireceği değişimler hepiniz için olmasa da bazıları için etkili ve zorlayıcı olacak. Halihazırda resmi duyuru için yer, tarih ve saatle beraber duyurunun yapılış şekli de her detayı araştıracak medyanın kaçınılmaz hizmeti göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Bu pek çok sebeple planlaması son dakikaya bırakılmış bir olaydır. Bu şu anda görüşülmekte olan ve liderlerinizce o zaman çerçevesinde verilecek kararla tamamlanacaktır.


Sizden tekrar eylemlerinizin amaçlı ve soğukkanlı kalmasını rica ediyoruz. Sizler dünya için ışık demetlerisiniz. Eylemleriniz ve tutumunuz diğerlerinin tepkisini şekillendirecektir. Sizin olayların gerçek yönüyle ilgili güven verici duruşunuz duyuru sonrası her yeri bilgi sardığında diğerlerini mantıklı tutmanın ve bilginin doğru özümsenmesinin sigortasıdır. Bundan sonra size geleceğiz, kalplerimiz ve kollarımız açık, sevgiyle ve yeniden birleşmemizin heyecanıyla.


O ana kadar, şu an dünyanızı yıkayan pozitif enerjilere her şartta kucak açın. Hissetseniz de hissetmeseniz de O orada sizin faydanıza bulunmaktadır. Kim ve ne olduğunuz, neyi başarmanız gerektiği ile ilgili iç sesiniz ve hislerinize karşı dürüst olun. Bu düşünceler sizin için çok gerçek ve etkili yollarla doğrulanacaktır.


Huzur içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Skies

Çeviri: Emreskopi 


 Translations

http://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit