We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 8 September 2011

September 5, 2011


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies


September 5, 2011
Federasyondan selamlar:

Yaklaşmakta olan ifşaat ile ilgili olarak başka bir noktayı daha tartışmak üzere tekrar birlikteyiz. Şu an hemen gezegeniniz etrafında olup bitmekte olan değişimlere dalmış durumdasınız. Ekonomi ve iş alanlarınızda gizliden gizliye gelişen büyük bir sıçrama var. Bu durum durdurulamaz bir değişim yaratırken bizi de ifşaate yaklaştırıyor. Böylece çok az zaman kalmışken size Yükselişiniz hakkında bildiklerimizi öğretmek için imkân tanıyor.

Dünya'nız ifşaat sonrasında sert bir değişime girecek. Büyük ölçekte bakarsanız, öyle bir değişim ki her biriniz sınırsız/bedelsiz enerjiye ve şu an ancak hayal edebileceğiniz ama dünyada mümkün olan teknolojik mucizelere sahip olacaksınız. Bunlar, ışınlanma cihazlarını, geçmiş olayları holografik formatta izlemenizi sağlayacak makineleri ve herhangi bir yerdeki herhangi bir insana istediğiniz an erişmenizi sağlayacak cihazları içermektedir. Önemli ölçüde Illuminati'nin güç oyunları ve açgözlülüğüyle zarar görmüş üçüncü Dünya ülkeleri bundan böyle diğer tüm uluslarla eşit olacaktır. Tüm bu ülkeler eşit olduğunda önü kesilmemiş bilgi zenginliği, yenilik ve yeteneğin tüm insanlığa açıldığını ve her ülke bireylerinin duyulabildiğini düşünün. Eğitim yerel bir lüks değil dünya çapında ve interaktif(etkileşimli) hale gelecek. Işınlama ile tüm sınıflar tarihi bölgelere giderek holografik tekniklerle saklanmamış gerçekleri görerek deneyimleyebilecekler. Asıl tarihiniz size anlatılacak ve örtülmüş, sizden saklanmış hiçbir konu bırakılmayacaktır. Araştırmacılık ve deneyciliğin tüm alanları size açık olacak ve keşifler azınlık ya da seçilmişlere değil tüm insanlığın faydasına sunulacak.

Tüm bu senaryolar şimdi size "gerçekleşmesi imkansız düş" ya da güzel bir hayalden farklı gelmiyor. Bu cihazlar sayesinde insan ruhunun edineceği mutlak özgürlüğü hayal edin. Şimdi bu tarih, bilgi ve teknolojinin bunca zamandır neden sizden saklandığını anlıyorsunuz. Hepinizin "bir" olduğunu anladığınızda kimse bir diğerinin üstünde yer alamaz.

Bunlar ve daha pek çoğu size geliyor. Sizi adil bir düzene götürecek malvarlığı sisteminiz, kanun sisteminiz ve iş yapma biçiminiz ile ilgili büyük bir harekat zaten yürütülmektedir. İfşaat olayı için gerekli protokoller yerli yerine oturmaktadır. Önlenemez olana giderek yakınlaşıyoruz. Sonunda birlikte açık ve sevgiyle bir araya geleceğimiz için her zamankinden heyecanlıyız.

Unsurlar kat be kat hızlanıp olgunlaşırken, sürecin ortaya çıkaracakları sizi biraz bunaltabilir. Her dönüşte(Dünya'nın) herşeyin plana uygun gittiğinden emin olmak için biz oradayız. Bu yaklaşan günlerde ışıktan bir yürek olun ve görüşmemizde sevinçle dolu olalım.


Huzur içinde olun.


Channeler: Wanderer of the SkiesÇeviri: Emreskopi 


 Translations

http://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIANhttp://4.bp.blogspot.com/-f7rBbCODoPw/TfXn8uejyZI/AAAAAAAAAIY/P12Q05J8d0w/s1600/galaktikvizyon.jpg

No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit