We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

pm


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 8 September 2011

August 2, 2011


 
The Galactic Federation through Wanderer of the Skies


August 2, 2011

Federasyondan selamlar:

Şu anda ufak çapta bir ifşaat Dünya'nızda başlamış durumda ve bu ilk kıpırdanmalar sizi yanlış anlaşılması mümkün olmayacak, büyüyen bir küresel duyuruya götürecek. O'nun kaynaktan yayılırken yarattığı etkileri takip edin.

Şimdi sizin için ifşaat senaryosunu masaya yatırıp gezegeninizde olacak şeyleri açalım istiyoruz. "Büyük Duyuru"* dan sonra birkaç gün ila bir haftaya yakın süreniz olacak ve bu sürede resmi kanallarınızca konu hakkında pek konuşulmayacak. Bu kısa zaman, büyük korku ve yanlış anlamanın kolaylıkla yayılabileceği bir dönem olacaktır. Bu dönem dengede ve soğukkanlılıkta kalmak için üzerinize düşenin sizden isteneceği, panik ve korku halinde olanlar için örnek olmanız gereken en önemli zamandır. Resmi kanallar bu dönemde size küçük bilgi kırıntılarını yayarken bunun herhangi bir etkisinden fazlasını aktarmayacaklar. Yine de bu, medya ve diğer kanalların spekülasyon, tahrik ve korku servis etmelerini durdurmayacaktır. Asıl duyuru* bir düşmanlık durumu söz konusu olmadığını açıkça ortaya koyacak olsa da korkuyu kamçılayan kimileri görevlerinin başında olacaktır.

Duyuruyu takip eden o kısa sürede dünya liderlerinizce Federasyon temsilcileri ile yapılacak görüşme için bir zaman planlaması yapılacak. Sizinle açık ilk teması yapacak grubu dikkatle seçtik. Umut ediyoruz ki bu grup güvenliğinizi sağlayarak varlığımızla ilgili korkunun çoğunu uzaklaştıracak, teknoloji ve maksadımızı size en doğru şekilde gösterecektir. Bu grup tüm medyanıza tanıtılacak ve her türden tüm sorulara açık olacak. İzin verilmeyen hiçbir konu, saklı tutulacak hiçbir şey, saptırılmış/gizlenmiş hiçbir maksat olmayacak. Basitçe, sadece kim olduğumuzla ilgili gerçeğin herkesin erişimine açık olmasını istiyoruz.

Şu da kesindir ki İlk Temas Grubu insan görünümünde olacak. Böylece türünüz üzerindeki duygusal ve zihinsel sarsıntıyı azaltabiliriz. Ancak daha sonra, pek çok insan bizle ilgili yeterli kanıya vardığında farklı görünümlü olanlarımız da öne çıkmaya başlayacak. Bu ikinci grubun teması ile ilgili hazırlanmış bir takvim yok. Sizin ilk temasa verdiğiniz reaksiyona göre bu karşılaşmanın en iyi zamanına sonradan karar vereceğiz.

Muhtemelen ilk temastan sonra gemilerimizi görünür kılmaya başlayarak onlara serbest ve rahatça tanık olmanıza izin vereceğiz. Bu görünürleşmeler önce en uzak mesafedekilerden başlayacak ancak bu, Illuminati'nin senaryoyu sabote etme çabalarıyla başetmekten değil. Öncül ve uzak görünürleşmelerden sonra bilinçsel durumunuza göre çok daha yakın uçuşlarımızla görünmeye, ardından da büyük filoları görünür kılmaya başlayacağız. Bunların yürüyüş kararı tamamen ve sadece sizin gidişatınıza bağlıdır. Lakin Hollywood'un zihinlerinizde bu ölçekde gemileri düşmanlıkla programladığını çok iyi farkındayız.

Bu ilk temaslar tamamlandıktan sonra yavaşça, liderlerinize değil, bu defa kitlelere, esas görüşmek istediğimiz sizlere ulaşmaya başlayacağız. Bunu, ilk olarak en iyi karşılanacağımız yerlerden başlayarak, tedirgin ve kuşkulu olanların güvenli bir mesafeden izleyebileceği, neler olduğuna da tanık olabilecekleri şekilde yapacağız. Sonra, sizleri teknolojimizi göstermek, tüm sorularınızı(tam yasaksız ve engelsiz) cevaplamak ve karşılıklı arkadaşlığımızı göstermek için gemilerimize davet edeceğiz.

Liderlerinizle ilgili daha çok konu ortaya çıkıp, ekonomik, yasal ve sosyal konularla ilgili planlar gelişip her şey yerli yerine oturdukça varlığımız daha olağan bir hal almış olacak ve içinde bulunduğumuz zamanla ilgili gerçekleri, yükseliş aşamasının insan ırkı için anlamını aktarmaya başlayacağız. Sizin için esas hedefimiz olan bu konu, temasımızın doğal bir sonucu olarak gelişecek.

Bu bilgi bazıları için kaldırması güç yoğun, bazıları için coşku verici, pek çoğu için ise şaşırtıcı olacaktır. Bu ölçekteki hakikat olan biteni yerleştirmeye çalışacağınız için bazılarınızı bir tür katatoni/donakalma haline sokabilir. Gerek ruhsal ve zihinsel, gerekse de duygusal olarak ayarlanma/dengelenme isteyen herkese rehberlik edeceğiz. Bizim yardımımız Coşku ve Sevgi ile bedelsiz/karşılıksız olarak verilir.

Size bu bilgileri, bu doğrultuda hazırlanın diye veriyoruz. Zaman geldiğinde olaylar çok hızlanmaya başlayacak ve sizin elinizden geldiğince hazır olmanızı diliyoruz. Savaş zamanındaki askerler gibi, olabildiğiniz kadar hazır olabilirsiniz ama ortaya çıkmamış olaylar için asla tamamen hazır olamazsınız. Biz size yol göstermek üzere derin takdir ve sevgiyle hazır bekliyoruz, kardeşlerimiz.

Huzur içinde olun.


Channeler: Wanderer of the Skies

Çeviri: Emreskopi 


 Translations

http://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
No comments:

Post a Comment

NEWS ABOUT TURKISH RESISTANCE

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


TURKISH - MASS VISUALISAT​ION VENUS TRANSIT JUNE 5-6

Mass visualization - Venus transit